Binance ve O 5 Borsadan 9 Altcoin İçin Müjde: Listeleme de Var!

Kripto para borsası devi Binance ile diğer kripto para borsalarıi bugün kullanıcılarını ilgilendiren çeşitli duyurular yaptı. Bu duyurular arasında kopyalama işlemi özelliğine yeni eklenen bir sözleşme, ağ yükseltmeleri, yeni bir kazanç fırsatı ve bazı yeni kripto para birimlerinin listelenmesi yer alıyor.

Binance, Copy-Trading için yeni bir sözleşme ekledi

Binance Vadeli İşlemler Kopyalama İşlemi özelliği, kullanıcıların deneyimli yatırımcıların portföylerini gerçek zamanlı olarak takip etmelerine olanak tanıyor. Bu sayede yatırımcılar, diledikleri yatırım miktarını belirledikten sonra seçtikleri öncü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalayabiliyor. Kopyalama İşlemi, özellikle kripto para piyasasını yeni keşfeden yatırımcılar için faydalı olabilir. Bu sayede yatırımcılar hem piyasayı daha yakından tanıyabilir hem de kendi işlem stratejilerini geliştirebilirler. Binance Vadeli İşlemler Kopyalama İşlemi’ne bugün itibariyle yeni bir sözleşme ekleniyor: NOTUSDT USDⓈ-M. Bu sözleşme, 2 Temmuz 2024 TSİ 11:00 itibariyle kullanıma açıldı.

Ağ yükseltmeleri ve Simple Earn duyurusu dikkat çekti

Binance, kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmak için MultiversX (EGLD) ve Ronin (RON) ağlarının yükseltmeleri ve hard forklarını destekleyecek.

  • MultiversX (EGLD) ağının yükseltmesi yaklaşık olarak 2 Temmuz 2024 TSİ 19:20’de gerçekleşecek. Bu yükseltme nedeniyle 2 Temmuz 2024 TSİ 18:20 itibariyle MultiversX (EGLD) ağı üzerindeki token para yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacak.
  • Ronin (RON) ağının yükseltmesi ve hard forku ise yaklaşık olarak 3 Temmuz 2024 TSİ 10:00’da gerçekleşecek olan 36.052.600 blok yüksekliğinde gerçekleşecektir. Bu yükseltme nedeniyle 3 Temmuz 2024 TSİ 09:00 itibariyle Ronin (RON) ağı üzerindeki token para yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacaktır.

Son olarak Binance Simple Earn, Kilitlemeli Ürünler bölümüne LISTA (LISTA) ekliyor. 2 Temmuz 2024 TSİ 13:00 ile 2 Ocak 2025 saat TSİ 12:59 arasında LISTA için Kilitlemeli Ürünlere abonelik oluşturarak %11,9’a varan APR oranlarında kazanç elde etme fırsatını kaçırmayın…

Diğer borsalardan listeleme müjdesi geldi

Kripto para borsalarında yeni listelenen coinler yatırımcılar için önemli bir haber. Bugün ise farklı borsalarda bazı yeni kripto paraların listelendiği duyuruldu:

  • RunesTerminal (RUNI) – BitMart borsasında bugün TSİ 15:00 itibariyle RUNI/USDT paritesiyle listelenecek.
  • Cellframe (CELL) – BitMart borsasında bugün TSİ 17:00 itibariyle CELL/USDT paritesiyle listelenecek.
  • UpBots Token (MBXN) – Coinstore borsasında bugün TSİ 18:00 itibariyle MBXN/USDT paritesiyle listelenecek.
  • cat in a dogs world (MEW) – Bitrue borsasında bugün TSİ 13:00 itibariyle MEW/USDT paritesiyle listelenecek.
  • RunesTerminal (RUNI) – MEXC borsasında bugün TSİ 15:00 itibariyle RUNI/USDT paritesiyle listelenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir